pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Akcja czas usunąć alimenty z ustaw bo niszczą życie, niszczą rodziny
 
11.2016     Alimenciara

Alimenty - jaki jest ich cel ?

Ty powiesz - mają utrzymać dziecko - my powiemy mają na celu przechwycenie majątku.

oczywiście dla Ciebie tak to wygląda - matka właścicielka - dziecko idzie do niej, tata musi płacić alimenty. W telewizji pokazują Ci że to tata uciekł do kochanki, nie chce płacić

a co jeśli okaże się że jest inaczej - że to dziecko zostało wyrwane tacie dla okupu?

Naciśnij na te 2 najważniejsze przyciski - tak się odbiera - a tu obok jest skala problemu

   

schemat - po co są alimenty?

aliemnty są stworzone dla przechwyrtywania majątków, jako pierwsze przed krdytem powodują porwania dzieci

rozumiesz teraz o co chodzi na prawdę?

zobacz jak przechwycono nam kraj - kto nim rządzi

czy w Polsce były wybory?Jeśli ktoś rozumie problem - to pisze np tak:

http://www.rp.pl/Rzecz-o-prawie/301149977-Alimenty---wszystko-to-juz-bylo.html#ap-1

 


odbieranie dzieci to zbrodnia przeciwko
 narodowi Polskiemu

 

Prosimy  was o ujednolicenia stanowiska w sprawie alimentów. Alimenty to zło jak karabin. Nie mówimy w tv że ojciec który niech chce dziecka ma dawać alimenty - bo to jest odwrotnością - jakbyście mówili - że ojciec który nie ma dziecka ma prawo strzelać. Alimenty to śmierć drugiego rodzica. śmierć ekonomiczna, śmierć mentalna, śmierć realna przez samobójstwo.

Dopóki nie ułoży się wam to w głowach to nie wygramy. 
- to tak jakbysmy uważali że wajnie jest strzelać i używać borni. 
rozejrzyjcie się dookoła - nie macie broni, nikt wam tej borni do głowy nie przystawia - nie strzela - nie wbija stali w wasze ciało bo broń to zło - to ból. Teraz musimy ułożyć sobie w naszych głowach - czym są alimenty - alimenty to okup. tata nie chce ich dawać trudno. Gdybym miał dziecko - w życiu nie wystąpił bym o alimenty, bo sam bym sobie dał radę - poszedł bym do pracy i zarobił.

widać to na przykładzie kobiet które mają odebrane dzieci - co robią? - NIE PŁACĄ dlaczego? BO ALIMENTY TO ZŁO

 


Alimenty służą do licytacji mieszkań

Mieszkanie które ma dług bankowy  a ojciec (czy mama) nie ma pracy i chce sprzedać żeby z czegoś żyć przy zajęciu komorniczym nie może tego zrobić - jedyną metodą stosowaną przez państwo jest licytacja za 75% albo 50% i zaspokajanie wierzycieli. Ta metoda ma na celu wykończenie ostateczne ojca rozdanie jego majątku z pozostawieniem jak największego długu.

zobacz chociażby program Jaworowicz z 14.02.2019


 

Kieruje ten wpis do wszystkich poszkodowanych przez tak zwane sądy "rodzinne" a szczególnie tych których głos brzmi przez ekrany i inne Polskie media!


Pomóżcie otworzyć społeczeństwu oczy!
Panstwo propaguje słowo ALIEMNCIARZ, tak samo jak słowo ŻYD przed wojną! A RPO twierdzi ze to MA BYĆ/BRZMIEĆ OBRAŹLIWIE!?
Nie mozemy zezwolić na to ze państwo obraża i poniża połowe swego ludu, gdyż KAZDY chłopiec i mężczyzna jest POTENCJALNYM przyszłym dłużnikiem alimentacyjnym!
Nie możemy więcej zezwalać na to ze Panstwo zrzuca całą odpowiedzialność finansową za swych młodych jak i pełnoletnich obywateli, na ich ojców!

Dla czego przedstawiciele Państwa i Rzecznicy oraz inni "eksperci" powołują sie na SCIĄGALNOŚĆ alimentów w skandynawi, A NIE POWIEDZĄ CAŁEJ PRAWDY?

CZEMU nie powiedzą polskiemu społeczeństwu ze: "Ściągalność alimentów w Dani wynosi 88 %, bo ponad 60% rodziców ma opiekę naprzemienną, a więc nie placą żadnych alimentów! A reszta płaci alimenty które wynosza 3,2 % dochodu ZOBOWIAZANEGO na jedno dziecko, a 10 % na 5 lub więcej dzieci!!! To znaczy 8000 zl alimentow ROCZNIE na kazde dziecko przy dochodzie zobowiazanego do 245.000zl! "

Przeciętny Polski Ojciec skazany przez ostatnie lata ma płacić 12-18.000zl rocznie na każde dziecko, OBOJETNIE JAKI MA DOCHOD!!!
Bo Państwo polskie twierdzi ze jego obywatele mają dużo większe MOŻLIWOŚCI dochodowe niz wykozystuja, czy wykazują... ( Jak wiemy nawet i glupi elektryk może zostac prezydentem w tym kraju! A wiec czemu nie karac wszystkich elektrykow wedlug tej zasady przez wlasny wpis w KRiO?!" Rozumiecie te niesprawiedliwość?!) Co znaczy ze ojciec ktory zarabiał poniżej 30.000zl rocznie a ma trojke dzieci ( 2 juz dorosla! Ale państwo promuje dalsze pasożytnictwo na ojcach, zaprzeczając instytucji pełnoletności i łamiąc prawa człowieka każdego ojca którego to dotyczy!) dostaje nakaz placenia 110-180 % a nieraz nawet i 250% jego dochodu, bo nie zapomnijmy ze matka tych "dzieci" też może żerować na ich ojcu, nawet i dożywotnie jeżeli udało jej się w sądzie nakłamać tyle ze on zostanie uznany jako WINNY rozpadu małżeństwa!
Za aprobatą Państwa, ojcowie traca dzieci, zabiera im sie wszystkie środki na życie i zmusza do niewolnictwa i harowania aby móc zapłacić okup za swe dzieci,po to aby uniknąć wylądowania we więzieniu i okradzenia z majątku! Niestety, ci co nie wytrzymują całego tego procesu wartego SS, żegnają swój kraj oraz ich współ-obywateli w jeden z powszechnie znanych sposobów na zakończenie tego terroru....

"Dopóki ci co nie są pokrzywdzeni, nie zaczną krzyczeć z gniewu tak samo jak ci co są pokrzywdzeni, NIC się nie zmieni!"

Otwierajcie oczy społeczeństwu! Wytłumaczcie im czemu ściągalność alimentów w Dani jest na poziomie 88%!

Wytłumaczcie społeczeństwu ze to nie Polscy Ojcowie są problemem!
Problemem jest Polskie Państwo i prawo "rodzinne" które dyskryminuje, zniewala, wykańcza, i morduje polskich mężczyzn!

Pozdrawiam,
Eva Lexander (zobacz facebook)

 

 

 

   

 

alimenty to zło:

 
 
 
 
 
 
 
 Zobacz - o co chodzi?   zapisałeś się do grupy?   zastanawiałeś się jak się nas okrada?
   
 
 

 

DzielnyTata.pl