pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 

ORGANIZACJE | PRZEDSTAWICIELE | FACEBOOK | ENGLISH

 Reklama:
 
 DzielnyTata>Kontakt, znajdź osoby poszkodowane w Twojej okolicy, nie dobierają? napisz sms, nie działa napisz do biuro@dzielnytata.pl

dołącz do nas !!!

zapisz się do naszej grupy na facebooku www.facebook.com/groups/dzielnytata/


W grupie facebookowej nie pomagamy prawnie, szukamy ludzi którzy pomogą nam rozwalić system, jeśli jesteś na etapie początkowym to nie jest grupa dla Ciebie.Ci którzy dołączyli do grupy już wiedzą że w sądzie nie da się wygrać.Wg naszych statystyk dzieci mają tylko ojcowie którzy nie mają teściowej. Zatem widzisz jakie masz szanse ;)

przyjmujemy tylko profile ze zdjęciami z historią facebookową


 

 

porozmawiaj z nami:

 fb-grupa


tak matki też się zapisują
pamiętaj że 4% matek nie widzi swoich dzieci
po rozstaniu
 

fb-nasz fan page

 forum   tak! mamy forum gdzie nic nie znika

Stowarzyszenie DzielnyTata

 

statystyki  statystyki widok 2   statystyki 2013  statystyki 2014 statystyki 2015 statystyki 2016

Prosimy wszystkich ojców i ich rodziny aby łączyli się w grupy i szukali znajomych w pobliżu siebie, żeby informowali, zbierali jak najwięcej informacji o ojcach ze swojej okolicy musimy znać się nie tylko przeze mnie ale nawzajem - chcemy stworzyć sieć powiązań tak żeby każdy znał każdego Przedstawiciele będą łączyć was w miastach. uczcie się prawa poznajcie art 26kc, art 58 krio

idźcie i odzyskujcie dzieci !!!

na czerwono - nowi przedstawiciele, na różowo przedstawicielki DT

   Miasto Imię Nazwisko (linki Facebook) e-mail Telefon
         
1. Warszawa Michał Fabisiak biuro@dzielnytata.pl 501 25 00 33
         
  www.dzielnamama.pl Joanna Niciejewska biuro@dzielnamama.pl 501 588 992
         
    Erwin Błażewicz erwinekb@wp.pl 531 183 536
         
 

partia dzielny tata

Zenon Nowak zenonnowak@onet.eu 609 095 922
         
         
    Karpiński Maciej karpiu87@gmail.com 536 846 268
  woj Mazowieckie      
  Warszawa - Brwinów Robert Bolanowski bolan@o2.pl 785 091 656
  Warszawa - Góra Kalwaria Damian Barabasz damian_barabasz@o2.pl 500 239 490
  Warszawa - Góra Kalwaria Andrzej a_anisz@o2.pl 794 377 537
  Warszawa - Błonie Piotr p.nowos@o2.pl 796-403-399
10 Warszawa - Błonie Dariusz Samoraj dariusz.samoraj@wp.pl 696 071 954
         
  Augustów Krzysztof Dadura krzych71@poczta.onet.pl 696 425 251
         
  Białystok Michał Korol korol@korol.pl 516 729 001
    Romek Kalski rkalski@wp.pl 602 383 407
         
 

Supraśl - Białystok

Dawid Tekień budtek@onet.pl 609-095-450
         
  Bielsko - Biała Moskała Dariusz krezus4@onet.eu 503 155 700
         
         
  Biłgoraj Krzysztof Solak vedo@o2.pl 880 517 230
         
         
  Bydgoszcz Michał Górecki michalg80@wp.pl 502 179 210
         
  Ciechanów Adam Bartosiewicz a.bartosiewicz@onet.eu 502 436 307
         
  Częstochowa Tomasz Plaskacz tplaskacz@op.pl 882-068-541
         
         
20 Chełm Krzysztof Garbarz KRISG1@WP.PL 666-889-475
         
  CHOJNICE ADAM KASICKI   ADAM.KASICKI@WP.PL 539 101 181
         
  Elbląg Marek Lisowski snopie27@wp.pl 693 271 939
         
  Gdańsk Arkadiusz Hahn dzielnytata.gdansk@gmail.com 502 235 469
    Jarek Łaniewski mirlaniewski@wp.pl, 502 123 993
    Tomasz Nikiel colobos@interia.pl 504-709-103
         
    Przemysław Wollenszleger tata@chcedotaty.pl 505 139 539
   

www.chcedotaty.pl

   
         
 

Gdynia   

Bartosz Geraszek bartoszgeraszek@gmail.com 796 996 996
    Maciek Nawrocki maciekthorgal@gmail.com 604 629 049
 

Sopot

Piotr Wilkicki piotr_wilkicki@wp.pl 792 234 485
         
 

 Stargard Gdański   

Zbigniew Bukowski bukowski_zbigniew@wp.pl 880 290 509
         
30 Grudziądz Arkadiusz Lemanowicz aro72gr@wp.pl 502 289 989
         
  Jelenia Góra Daniel Gut daniel100078.dg@gmail.com 690 569 537
    Rafał Leszczyński leszczynski@mont-sat.pl 602 810 896
    Michał Leszek michal.leszek@gmail.com 532 523 563
         
   Kalisz Wojtkowiak Piotr swetty24@wp.pl 517 198 429
         
   Katowice Arkadiusz Zdziechowicz arekzdziechowicz@gmail.com 601 559 049
    Krzysztof Warzecha chris.warzecha@wp.pl 664 461 170
         

 

   

ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW OJCA

www.slsopo.org
  Katowice Przemysław Piotrowski   793 641 304
 

Będzin 

Mariusz Plisak marpli3201@wp.pl 780 065 005
         
         
40 Koszalin Arkadiusz Lawrenc areklawrenc@op.pl 697335058
         
         
  Legnica Adam Gaik loozeddinglooz@gmail.com 534 552 502
    Robert Materna robertmaterna@wp.pl 662 057 600
         
  Gliwice Robert Rapior dzieckadobro@gmail.com 781 666 222
         
     Katowice / Tychy / Maciej Miłosek maciej.milosek@poczta.onet.pl 504 628 426
     Katowice / Lublin Mirosław Tkaczyk tkaczym@wp.pl 515 717 015
     Bytom Damian Janczak ( dziecko z nim)   608 490 520
     Częstochowa

Wojtek Radziejewski

  503 327 614
         
     Rybnik Krzysztof Małecki bunaziua@tej.pl 603 845 494  (g17-.21)
         
  Kętrzyn (Anglia) Marek Bukowski jancio9.09@wp.pl 501 580 482
         
  Kościan Paweł Kozica p-kozica@wp.pl 607-655-462
         
50 Konin Marcin Nowak marcin@inkomp.com 503 970 777
   

Stowarzyszenie DDD Dla Dobra Dziecka

 
         
  Kraków Marek Waligóra marek_waligora@interia.pl 506 00 12 66
         
    Paweł Śliwiński ssliwinskipawel@gmail.com 798 466 200
 

   

Arkadiusz Lesk Lesk.Arkadiusz@gmail.com 697 998 697
    Witold Skrzypek vitokrk@gmail.com  720 066 666
         
  Kraków Skawina Łukasz Wieczorek lukasz_wieczorek85@wp.pl 797 388 456
         
  Kraków Aleksander Orłowski graf.orlowski@yahoo.co.uk 796 797 419
       
         
  Legionowo

Paweł Wodzyński

pwodzynski87@gmail.com 791 352 786
   

 

   
    Robert Siwik rgdjns@gmail.com 605-533-880
60   Piotr Dąbkowski dabal1@wp.pl 504 274 845
         
  Leszno Grzegorz Kamiński plgrzegorzkaminski@gmail.com 663 141 426
         
         
  Lublin Mirosław Tkaczyk tkaczym@wp.pl 601 874 069
    Ryszard Milewski ryszard.milewski@op.pl 606 310 877
    Zbigniew Sygnowski komplex.rem@wp.pl 510 247 141
         
 

Lublin

Konrad Białach Konradb1975@gmail.com 737 724 361
 

Irlandia

    +353 857492438
      w Irlandii 085 749 24 38
         
   Łęczna Beata Przewoźniak przewozniakb@gmail.com 691 716 931
         
  Łomża / Lublin Bartosz Skoczeń bartekskocz@o2.pl 505 207 887
         
  Londyn Marta Nytko marta.nytko@gmail.com +44 74 53 810 719
    Grzegorz Ksawery Pawlak g.pawlak@vp.p +44 75 68 544 951
         
 

Taunton

Marta Zaleszczyk m.stefanskaa@gmail,com +44 77 09 719 873
         
70 Limanowa Apoloniusz Warecki apoloniusz-warecki@wp.pl 531 871 699
         
  Lubartów - Płońsk - Warszawa Rafał Mysiakowski rafal.mysiakowski@gmail.com 603-333-784
         
   Łódź Michał Miazga stowarzyszenie@opiekawspolna.pl 609 456 227
   

Społeczne Towarzystwo Wspierania Dzieci i Rodzin w Łodzi

 
         
    Hubert  Wawrowski hwawrowski@vp.pl 662 246 444
    Tomek Walisiak tomekwalisiak@onet.pl 508 399 550
         
  Aleksandrów Łódzki Joanna Haniewicz joannahaniewicz1@gmail.com 669 10 00 17
         
  Malbork Mirosław Rygielski rygiel@onet.eu 602 677 775
         
  Mielec Łukasz Madej madejl@interia.pl 515 422 141
         
  Nowy Sącz Ireneusz Ciołkiewicz ircioo@wp.pl 502 320 903
         
  Nisko Henryk Cichoń biloniusz@gmail.com 506 621 572
         
80 Piła Marek Gacek gallmar1@wp.pl 512 346 632
         
  Olsztyn Tomek Gołębiewski tomaszgolebiewski72@wp.pl  666 74 60 54
         
  Opole Maciej Bryk maciejbryk@o2.pl 792 505 430
    Marcin Walkowiak m_walkowiak@o2.pl 723 121 293
    Wiktor Będkowski wiktor@bedkowski.pl 794 086 146
         
  Piotrków Trybunalski Marcin Ałaszewski marcinalaszewski@gmail.com 730 011 908
    Rafał Korkosz rafal.korkosz1981@gmail.com 534 147 255
    Marian Stępień   782 433 039
         
  Poznań Dawid Kozak (Śrem) dawid.kozak@hotmail.com  730 859 459
    Paweł Dybaś paweldybas@o2.pl 539 764 564
         
90

Skoki    

Łukasz Oksza-Skibinski skiba7832@wp.pl  514 718 761
 

Szamotuły    

Paweł Grzesiak pawel-grzesiak@wp.pl 797 866 340
         
  Płock hmm    
         
         
  Płońsk Marcin Wieczorek wieczorek_marcin82@wp.p 602 821 841
         
   

DzielnyTata Puławy:

 
  Puławy Mariusz Jurkowski pulawy@dzielnytata.pl 662 319 251
  Filia puławy - kliknij Kamil Pytlak kamp26@wp.pl 605 433 501
  Janowiec, Kazimierz, Żyrzyn Andrzej Król andrzej74335.1974@o2.pl 501 352 991
  Puławy Szczerbetka Robert robert_pulawy@o2.pl 503 519 575
         
  Radom Mariusz Wiśniewski gastromex@wp.pl 531 801 101
         
  Sanok Piotr Broszkiewicz piotr.broszkiewicz.snk@gmail.com 662 158 410
    Magdalena Charzewska - Ryczaj ma.cha_ry@wp.pl 607 159 876
         
100 Sosnowiec Paweł Bednarz pawel152@autograf.pl 515 751 077
    Fundacja Dobrego Pasterza http://fundacjadobregopasterza.pl/  
    pamiętacie ojca przerzuconego w sejmie przez ramię?  
         
  Siemianowice Śląskie Dawid jabłoński ygrak@dajwlape.pl 606 437 070
         
  Siedlce Dariusz Mitrzak otokar45@gmail.com 882 040 770
         
         
  Suwałki Łukasz Zajączkowski lukasz.zajaczkowski@vp.pl 508 325 929
         
  Szczecin Łukasz Parol lukasz@kurier.szczecin.pl 605 106 338
    Tomasz Baranowski baranowski.to@gmail.com  696 583 233
     Mariusz Krzemiński mario2651@wp.pl 730 367 278
         
  Świdnica Robert Skrzypkowski robertskrzypkowski@wp.pl 793 783 515
         
  Toruń Sebastian Mojcner sebastianmojcner@gmail.com 790-186-078
    Paweł Kaniewski pawel.kaniewski01@wp.pl 601-338-534
         
110 Włocławek Michał Dzięcielewski michaldziecielewski@wp.pl 606 14 64 15
         
  Wrocław Michał Wyczałkowski wyczalkowski.m@gmail.com 501 592 628
    Łukasz Kowalik kowalik.lukasz1983@wp.pl 695 247 499
         
    August Studenny auguststudenny@gmail.com 601 401 845
    Andrzej Chodzicki achodzicki@wp.pl 504 41 23 97
         
   

Fundacja Dzieci i Ojców im. św. Jana Bosko w Zamościu

 
  Zamość Ryszard Kusiak fundacjadzieciojcow@gmail.com 530 438 600
   

Rynek Wielki 6

   
   

prezes Zarządu Fundacji

  603 048 070
         
  Zielona Góra Józek Kozanowski prawa-ojca@wp.pl 601 773 482

 

 Nowa Sól     Adam Wilk awitech@onet.pl 601 62 77 66
    Sebastian Woźnica zachod@dzielnytata.pl 
 
666 390 411
 
    http://lubuskidzielnytata.blogspot.com  
         
  Zabrze Dariusz Baca darekbaca@gmail.com  501-841-333
         

120

Żywiec Adam Mrowiec adam12mrowiec@op.pl 502-845-898

FACEBOOK  dla każdego z miast- znajdź tam poszkodowanych ojców

Chcesz być przedstawicielem?  - Chcesz żeby ojcowie do Ciebie dzwonili?
skontaktuj się z Michałem Fabisiakem na facebooku - doda Cię

Czego oczekujemy od przedstawicieli?

- że będą zbierali ojców - dodawali do grupy na facebooku - że wezmą od nich kontakt i poproszą o pomoc w walce z systemem
wydrukują transparent - staną na ulicy i będą informować ludzi o tym  jak walczyć

Michał Wyczałkowski - Wrocław - prowadzi akcję informacyjną

 

zapisz się   wywieś transparent   pokonaj system
   

Stowarzyszenie DzielnyTata

KRS 0000482505 

 

DzielnyTata.pl