pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Akcja  Poznan14
 
      Reklama

akcja Poznan14

akcja spotkanie w regionach : Poznań

9.09.2014 g 17:00

 

W Poznaniu spotkało się wczoraj 12 Ojców w mniej lub bardziej zagłębionych w "tajniki" systemu Prawa rodzinnego w sposób oczywisty dyskryminujący płeć.

Każdy z nad jest na innym etapie postępowania, jedni zaczęli swoja drogę przez mękę inni walczą już od lat, konkluzja zaś sprowadza się w prawie wszystkich przypadkach do:

1) sprawy majątkowe (niekoniecznie z małżeństwa) zaogniają konflikt - przeważnie dobry partner ufając swojej drugiej połówce przepisuje lub tez zapisuje na nią wszystko co ma - a potem jest goły i niekoniecznie wesoły..
2) Art 26 k.c. nie zawsze działa - ale jest chyba jedyną metodą która w jakikolwiek sposób (jeśli już w ogóle) działa
3) Masz pozytywne opinie rożnych biegłych ? wywiad kuratora na Twoja korzyść ? masz jasno napisane przez kilku biegłych że matka manipuluje dzieckiem i należny dziecko przekazać ojcu ? - nie martw się to i tak najprawdopodobniej Tobie nie pomoże bo sąd za wszelką cenę będzie bronił "dobra dziecka" - a w ocenie sądu dobrem dziecka jest: lepiej pozostawić przy matce która spaczyła psychikę dziecku niz przekazać pod opiekę (i tak już znienawidzonego poprzez rożne manipulacje matki) ojca.
4) Droga przez sąd jest ZAWSZE samotna, jest wielu którzy z chęcią wesprą Cię swoim doświadczeniem, powiedzą co i jak, ale kiedy zostajesz w 4 ścianach to TY musisz być silny psychicznie i przygotować się na to że szanse wygrana są na poziomie MAX 10%
5) Jeśli nie miałeś jeszcze sprawy karnej (o pobicie, zachowania seksualne wobec dziecka, wyłudzanie, naruszanie miru domowego, spowodowanie obrażeń na okres krótszy (lub dłuższy) niz 7 dni itp) to najprawdopodobniej będziesz je miał (ma z tym problem ok 90% ojców - de facto na początku naiwnie wierzących że przecież ich kobieta tak postępować nie będzie) - pisz, dowiaduj się jak to załatwili inni !!!
6) Nagrywaj (najlepiej video) CAŁE SWOJE ŻYCIE, niektóre historie na prawdę przerastają wyobraźnię reżyserów filmów typu thriller, sensacja
7) Masz pytanie ? dzwoń, pytaj, męcz innych jak to u nich było, co i jaki efekt miało, proś o wsparcie - tylko tak masz jakiekolwiek szanse.
8) Z doświadczeń tych którzy maja dzieci przy sobie wynika iż, TYLKO ZACHOWANIE SPOKOJU, RÓWNOWAGI i SPÓJNOŚCI oraz KONSEKWENCJI daje Tobie jakiekolwiek szanse na to by dziecko zostało przy Tobie.
9) Zawsze używaj argumentacji "powszechnie akceptowalnej" - to że Tobie się coś wydaje i wiesz ze masz racje nie ma znaczenia- ocenia to sąd który tez jest zwykłym człowiekiem i często należny do "ogólnej" grupy społecznej
10) Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bo się wykończysz, przygotuj się że sprawa nie za kończy się w rok a i 3-4 lata są optymistycznym założeniem
11) Wysokość alimentów zależy w dużym stopniu od składników Twojego majątku, są ojcowie którzy płacą i 1600zł na swoje 9-10 letnie dziecko, powiesz dużo ? to nic.. są i tacy którzy płacą i 3000zł miesięcznie - w ogóle nie widząc swojego dziecka - B. Dobrym sposobem jest wtedy zoptymalizowanie swoich składników majątkowych, ja akurat zajmuje się tym na co dzień (dla firm), i wczoraj na spotkaniu był tez jeden kolega który również zajmuje się "optymalizacja" PIT - zaznaczam iż nie sa to
działania w żaden sposób nielegalne - po prostu trzeba mieć głowę na karku. Również dodam że będąc na jednym z posiedzeń sądu w sprawie alimentów (obcego mi człowieka) sędzina wyraźnie powiedziała do adwokatki Matki "ale już pouczyłam Państwa(matkę) że jeśli Pan nie przedstawi tych zaświadczeń (dochodowych) to działa tylko na Państwa (matki) niekorzyść)

Mógłbym się bardziej rozpisać ale i tak pewnie wielu z was nie doczyta do końca :)

Wyciągajmy wnioski, rozmawiajmy ze sobą, wspierajmy się !
Łukasz z Poznania

 

 

 

 

 

 

 

 

Znasz nasze akcje?

 

   

 

 
 
 
 
 
 
         

 

 

 

   

DzielnyTata.pl