pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 

 Reklama
 
 
 
DzielnyTata> Akcja porwania rodzicielskie
 
 06.2017

Porwania Rodzicielskie

Dzwoni do nas co raz więcej gazet, telewizji pytają o co chodzi z tymi porwaniami, zadają mi pytanie - dlaczego rośnie liczba porwań?

Artykuł ten dedykuję gazetom - chciałbym żeby użyty był na zasadzie kopiuj wklej i to w pełniej formie. Każda gazeta, telewizja jak mówię o art 26kc, art 58, 107krio, 363 kpc, 579kpc, 742kpc to słyszę

Nie wnikajmy!!

Bez wniknięcia w temat merytorycznie i prawnie niczego się jednak nie dowiemy. To że porwaniami rodzicielskimi rządzą pieniądze wiadomo nie od dziś ale to są tylko frazesy. Przyczyn ta akurat jest prosta - to jest micro kapitalizm - zamiast założyć firmę produkującą np ketchup można porwać własne dzieci i dostaje się za to kasę. Można by to porównać do nowoczesnej prostytucji. Kiedyś żeby dostać trzeba było dać, teraz żeby dostać trzeba zabrać!

Zatem z czego wynikają porwania rodzicielskie?

Gdy w rodzinie zaczyna się dziać źle, nadchodzi kryzys finansowy kobieta mówi "ja nie chcę biedować" zabiera dziecko. Ale dlaczego to robi?

Główną przyczyną są adwokaci  to adwokaci radzą kobiecie zabrać dziecko i wyprowadzić się do mamusi. Wynika to stricte z art 26kc§ 2

§ 2. Jeżeli władza rodzicielska przysługuje na równi obojgu rodzicom mającym osobne miejsce zamieszkania, miejsce zamieszkania dziecka jest u tego z rodziców, u którego dziecko stale przebywa. Jeżeli dziecko nie przebywa stale u żadnego z rodziców, jego miejsce zamieszkania określa sąd opiekuńczy.

 Czyli prawo nie do końca stoi po stronie mam jakby się wydawało, tylko prawo stoi po stronie tego kto pierwszy dziecko zabierze, jest jednak wielka, a nawet kolosalna różnica jak to prawo jest respektowane przez sfeminizowane sądy, ale o tym dalej.

Zadajcie sobie pytanie kto ma lepsze predyspozycje żeby dziecko zabrać ze sobą - tata, czy mama? W przyrodzie jest to tak  że to suka zabiera psiaki, to kotka zabiera kociaki - a kot kawaler pojawia się tylko raz na 3 miesiące w celach rozpłodowych, pytanie tylko czy jako ludzie mamy prawo się tak zachowywać?

na pytanie do kobiety - czy dziecko powinno być z panią 96% odpowie że tak, tylko powinno być z nią, Większość mężczyzn odpowie - dziecko powinno mieć mamę, sami ojcowie będąc tymi dobrymi strzelają sobie w kolano - bo nie zabierając dziecka nie wiedzą że już więcej go nie zobaczą!!!!

Sąd i prawo

Idąc do sądu, każdemu z nas wydaje się że mamy takie prawo:

art X :"po rozstaniu rodziców sąd bada warunki mieszkaniowe rodziców i ich predyspozycję do wychowywania dziecka, na podstawie opinii biegłego ustala miejsce zamieszkania u tego u którego są lepsze warunki do mieszkania - np tata ma większy telewizor - to u niego, mama ma większą toaletkę to córka zostaje u mamy. problem polga na tym że nie ma takiego artykułu!!!

art 211 kk

Art. 211. Kto, wbrew woli osoby powołanej do opieki lub nadzoru, uprowadza lub zatrzymuje małoletniego poniżej lat 15 albo osobę nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Co ten artykuł powoduje? - to jest straszak na rodziców - art ten brzmi w ten sposób że - jeśli nie porwiesz dziecka do czasu ograniczenia Ci władzy rodzicielskiej to pójdziesz do więzienia na 3 lata!. Taki argument działa na matki jak płachta na byka, taka matka od razu zabiera dzieciaki i ucieka do mamusi. Ale musi być też jakaś podkładka na to że można dziecko bezkarnie porwać - przecież powinien być jakiś młot na porwania rodzicielskie - nie ma... a wręcz przeciwnie Ministerstwo Sprawiedliwości wyjaśnia w interpelacji 6396 że takie porwania są bezkarne

interpelacja 6396 

usunięcie dziecka spod fizycznej władzy opiekującego się nim jednego z rodziców i wbrew jego woli, jakkolwiek samowolnie, nie wyczerpuje znamion przestępstwa określonego w art. 211 K.k.

tak brzmi treść tej odpowiedzi na interpelację....

Dalej żeby zmusić mamę do porwania dziecka zapisano proste prawo, prawo to do 29 sierpnia 215 roku ograniczało władzę rodzicielską temu z rodziców który nie miał dziecka - "pięknie nie?"

wyjaśnienie pełne tego aspektu masz na stronie http://forummatek.pl/patologia-p.htm

nie lubisz czytać - możesz obejrzeć - mówimy o tym którtko i na temat

 

 byliśmy też w programie "pytanie na śniadanie"

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/26939181/coraz-czestsze-uprowadzenia-rodzicielskie

A więc to nie my porywamy dzieci, to nam się dzieci porywa, szkalowanie nas w gazetach uważamy jako atak na nas , żeby ten stan trwał, na szczęście ojcowie się zorientowali o co chodzi, poradnik okradzionego ojca to nie poradnik jak uprowadzić dziecko, tylko niestety jedyne w Polsce rozwiązanie prawne, które zapewni że możemy opiekować się własnymi dziećmi, bo politycy wciąż nie chcą tego prawa zmienić !

prawo trzeba zmienić na:
art 26kc: Po rozstaniu rodziców ustala sie miejsce zamieszkania dziecka w ostatniej miejscowości wspólnego zamieszkania rodziców zgodnie z art 25kc.W art 58 krio i 107 trzeba zapisać że po rozstaniu rodziców ustala się obligatoryjną opiekę naprzemienną tydzień w tydzień z miejscem zamieszkania zgodnym z art 26kc.Chyba że rodzice wspólnie ustalą inaczej.

 

czy ten argument Posła do Ciebie przemówił? (ja mam dzieci - to dla mnie nie problem)
Kiedy te argumenty pojawią sie prasie? Gazeta Wyborcza ukrywa problem, nie chce pisać o złych artykułach, telewizja mówi o tym przez 10 min raz na miesiąc, Gazeta fakt zastrasza posłów, a cierpią na tym ojcowie, a przede wszystkim dzieci

PS czyli tak zwane post scriptum

Wg nas to nie liczba porwań rośnie, tylko świadomość rodziców o porwaniach rodzicielskich

Zobacz jak nas szkalują w innych gazetach
http://www.polskatimes.pl/artykul/9198048,uprowadzenie-fabiana-z-radomia-poradnik-okradzionego-ojca-dzialali-wedlug-tego-instruktazu,id,t.html

Liczba porwań rocznie była zawsze stała i wynosiła około 120.000 rocznie, teraz gdy pojawił się child alert, mówi się op tym w tv - rodzice zgłaszają porwania, policja coraz więcej rejstruje porwań przez matki złgaszane przez ojców - do tej pory tylko były rejestrowane porwania przez tatę jak Ojciec szedł na komisariat policja mówiła że dziecko może być z mamą, zresztą o to przykład- czy wydaje Ci się że Michał Fabisiak nie zgłosił porwania swojego syna?

zgłosił - czy policja coś z tym zrobiła? wiadomo nic, nawet pewnie nie ma tego w rejestrze

 

poza tym bliżej nam do opieki naprzemiennej niż do posiadania dziecka na wyłączność

 

dowiedz się ponadto jak jest na świecie - prawo Brazylijskie? prawo w Kanadzie? ---->

 

Reklama?
 

zobacz jaki to problem!

powiązane:

10 września 2016 r Belweder - manifestacja

znasz nasze akcje?

 

 
 
 
  Reklama:
 

 

 
 
   

 

 

 

 

 

dla CPK robione są takie plakaty
rozwiesza się je po komendant

 

 

a przecież posłowie Kukiza zrobili mega konfercencję:

zobacz wojnę w sądzie rodzinnym:

   

 

Reklama, klikasz wspierasz naszą stronę        
 

 

DzielnyTata.pl