pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> MANIFESTACJA, nasza 22 manifestacja w Zielonej Górze
 
      Reklama

akcja 22 Manifestacja  6 czerwca Zielona Góra - dzień dziecka2 g 16:00-20:00

6 Czerwca w piątek 2gi dzień dziecka

 ponownie pojawiliśmy   się na manifestacji ale w Zielonej Górze

taki był program:

Jeżeli nie jest Ci obojętny los dzieci w Polsce oraz uważasz, że prawo w Polsce jest krzywdzące, to zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Dzielny Tata.
Czy wiesz, że w Polsce jest blisko 3 miliony tak zwanych "półsierot", czyli dzieci które straciły najczęściej ojców w wyniku rozwodu? Czy Wisz, że Sądy rodzinne w Polsce przyznają dzieci w 97 procentach matkom a ojcom ogranicza się z urzędu prawa rodzicielskie po rozwodzie? Czy wiesz, że 90 procent dzieci wychowywane przez "samotne matki" mają w problemy z prawem, nauką, budową pozytywnych relacji, ponieważ bardzo często matki deprecjonują ojców w oczach dziecka? Czy wiesz, że powodem tego jest polskie prawo i kult "matki Polki" w sądach rodzinnych?


Jako Stowarzyszenie chcemy by Prezydent, Premier, Rząd usłyszeli wołanie naszych dzieci do chęci posiadania obojga rodziców. Razem z Stowarzyszeniem Forum Matek piszemy do polskich władz, które są głuche na nasze wołanie, dla tego prosimy Was stańcie na wysokości zadania i przyjdźcie wesprzeć naszą akcję w dniu 06.06.2014r. w Zielonej Górze! Zwracam się również do mediów. To Wy jesteście "tubą" narodu! Wasza obecność pozwoli nam ruszyć zatwardziałe serca polityków, sędziów, którzy nasze dzieci traktują przedmiotowo a nie podmiotowo!


Dzięki wsparciu Domu Kultury NOVITA z Zielonej Góry, który organizuje 06.06.2014r. Dzień Dziecka

przy ul. mjr Henryka Sucharskiego stare więzienie (Kaczy Dół), będziemy obecni razem z Wami. 16:00 zabawy dzieci

Potem (18:00-20:00) organizujemy protest i akcję informacyjną na Zielonogórskim rynku przy pomniku Bachusa.


Serdecznie zapraszamy media, organizacje, klub FALUBAZ i kibiców oraz rodziców do wzięcia udziału w akcji protestacyjnej, podczas której będziemy zbierać podpisy pod petycją do Rady Europy w sprawie łamania praw człowieka, dziecka przez Państwo Polskie.
Nie czekajcie i zmieniajcie prawo razem z nami!
Z poważaniem Przewodniczący stowarzyszenia
Dzielny Tata - zachód
Sebastian Woźnica
e-mail: zachod@dzielnytata.pl
tel. 666390411

 

zobacz zdjęcia

transparenty są coraz bardziej profesjonalne

 

 

 

Znasz nasze akcje?

 

 
 
 
 
 
 
         

 

 

 

   

DzielnyTata.pl