pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Akcja   Komisja-7-15
 
      Reklama

akcja Komisja-7-15

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka lipiec 2015

 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=C8355C9711CB1EC7C1257E85002A6C09

Oto oficjalne wideo z sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka (SPC) z dnia 23.07.2015, sala 02/bud. F
"Sprawa równego traktowania rodziców w postępowaniu sądowym związanym z ustaleniem opieki nad dzieckiem."

Zaproszono nas ojców i przedstawicieli org. praw ojca na obrady komisji za pośrednictwem posła Stanisława Piotrowicza z PiS. Nie wszystkich widać, kamera nie obejmuje brzegów sali - ale wszystkich słychać.

Godne uwagi:

1) dramatyczne i drastyczne wypowiedzi ojców streszczające sytuację dyskryminacji ojców w sądach rodzinnych i wynikającą stąd alienację dzieci od ojców.

2) [g.16m29s09 do g.16m40s03] haniebna i zadziwiająca odpowiedź na postulaty ojców Pana Wojciecha Hajduka * - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości (uwaga dla jasności: na obradach jest anonsowany jako minister)

WAŻNE!!! Kończyny pismo w sprawie tej skandalicznej, obłudnej i dezinformacyjnej odpowiedzi - prosimy o komentarze po przesłuchaniu. Ponieważ ewidentnie Pan W. Hajduk żyje w świecie równoległym do naszego, gdzie to czego doświadczamy - my i nasze dzieci - się NIE DZIEJE!!! Albo proszę nas tam wszystkich przenieść - albo ponieść konsekwencje takich wypowiedzi. ILE PISM ZE STOWARZYSZEŃ I OD OJCÓW MUSI DOJŚĆ ŻEBY MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI ZAJĘŁO SIĘ LIKWIDOWANIEM NIESPRAWIEDLIWOŚCI?! NIE DA SIĘ KUPIĆ TAK DUŻEGO DYWANU ŻEBY TO WSZYSTKO POD NIEGO ZAMIEŚĆ!! Odsłuchajcie i komentujcie, to pilne!!

3) Konkretne, znakomite i budzące nadzieje, że gdzieś istnieje jeszcze byt zwany Sprawiedliwością - wypowiedzi Pana Waldemara Żurka sędziego z Krajowej Rady Sądownictwa, który widać, że rozumie, co się dzieje i staje po naszej stronie (!!) - krytykując obłudne wypowiedzi Pana Wojciecha Hajduka.

4) Bardzo trafne i sprowadzające na WŁAŚCIWE tory dyskusję wypowiedzi posła Stanisława Piotrowicza.

5) i oczywiście cała reszta - ocenicie sami KTO, CO i W JAKI SPOSÓB MÓWIŁ, A KTO z tych do których się ZWRACAMY NIC NIE MÓWIŁ (A POWINIEN)

W następnym poście będą osobno wypowiedzi wszystkich osób - ale to potrwa - na razie warto użyć tego materiału.

(-) Uczestnicy z DT i nie tylko.


Uwaga:
Ponieważ nadal nie ma stenogramu w postaci .pdf

( porównaj http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/biuletyny.xsp?view=S)


(Dlaczego?! Starsze i nowsze stenogramy są. Oceńcie sami - może treść jest jednak zbyt niewygodna, żeby ją przepisywać? ) na razie można tylko obejrzeć. Mamy własny zapis, ale gdyby im się nagle np. "popsuł serwer" lepiej zgrać całość lub fragmenty ciekawsze. "Zgrywacz" jest na stronie - dziwny, ale działa: 1) przesunąć niebieski wskaźnik odtwarzania na początek żądanego fragmentu 2) nacisnąć czerwony przycisk - dla ustawienia początku fragmentu zgrywanego (START) 3) przesunąć niebieski wskaźnik odtwarzania na koniec żądanego fragmentu (STOP) 4) można ew. coś skorygować i przesunąć czerwone wskaźniki dla ustawień START i STOP 5) A teraz zapisujemy: dziwny bohomaz na prawo od znaczka nagrywania/zaznaczania to przycisk NAGRAJ NA DYSK. UWAGI : Gdyby na twoim komputerze nie było czym odtworzyć zapisanego fragmentu - Nagrania są w formacie .flv , który odtwarza np. sensowny i darmowy program VLC.


* Wojciech Hajduk- Podsekretarz Stanu - (ur. 26 grudnia 1966 r. w Rudzie Śląskiej), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 1994 r. podjął pracę w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, w charakterze asesora. W 1996 r. został sędzią tamtejszego sądu, gdzie od 1 czerwca 1998 r. do 15 maja 2001 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Wydziału I Cywilnego. Od kwietnia 2001 r. był delegowany do pełnienia obowiązków w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.

18 grudnia 2002 r. został powołany na stanowisko sędziego Sadu Okręgowego w Gliwicach, gdzie pełnił funkcję Przewodniczącego Wydziału I Cywilnego Sądu Okręgowego.

W marcu 2007 r. został Prezesem Sądu Okręgowego w Gliwicach.

Od 12 marca 2012 r. do 17 września 2012 r. pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości.

Żonaty, ojciec dwóch synów.

 

 

Znasz nasze akcje?

 

   

 

 
 
 
 
 
 
         

 

 

 

   

DzielnyTata.pl